Аграрні підприємства

Аграрні підприємства Іллінецького району

Повна назва підприємства

Прізвище, ім’я, по батькові керівника
Контакти
(код 04345)

1

Іллінецька філія  ПРАТ "Зернопродукт"
МАРУНЕНКО
Олексій Григорович

2-12-82

2

СТОВ "Маяк" с. Володимирівка
КРИЖАНІВСЬКИЙ
Микола Павлович

2-56-32

3

СТОВ "Авангард" с. Городок
БАЛАНДЮК
Ігор Васильович

3-89-31

4

СТОВ "Гарант" с. Городок
ПІР’ЯН
Ганна Никифорівна

3-89-24

5

ДСП "Відродження" смт. Дашів

ДОВГАНЮК
Ігор Сергійович

3-25-36

6

ПАТ "Жорнище" с.Жорнище

ОНОФРІЙЧУК
Михайло Сергійович

2-16-93

7

Іллінецький державний аграрний коледж м. Іллінці

ПИНДУС
Василь Васильович

2-14-98

8

ДП СП "Іллінецьке" с. Іллінецьке

ГРЕБЕНЮК
Олексій Володимирович

2-66-40

9

СП  ТОВ  "Райффайзен - Агро" 
с. Кальник
АЛЕКСЄЄВ
Олег Анатолійович

2-31-01

10

СТОВ "Славутич" с. Кальник

ОЛІЙНИК
Анатолій Федорович

2-32-82

11

СТОВ "Дружба" с. Кантелина

АНТКО
Людмила Павлівна

2-73-46

12

ТОВ "Світоч" с. Китайгород

МИТКО
Сергій Миколайович

3-83-24

13

СТОВ "Нива" с. Красненьке

ЛАНОВЕНКО
Світлана Віталіївна

2-67-19

14

ТОВ „Гренвіс” с. Криштопівка

ГРЕБЕНЮК
Сергій Миколайович

3-47-86

15

ТОВ "Агрофірма "Дар" с. Леухи

ДЯЧЕНКО
Сергій Олександрович

3-84-37

16

СТОВ "Злагода" с. Павлівка

ЛИСАК
Віктор Іванович

2-61-68

17

ТОВ "Золоті луки" с.Паріївка

РЕКУНЕНКО
Вадим Володимирович

2-30-36

18

ТОВ "ЛатАгроІнвест " 
с. Паріївка, с. Росоховата
ВОЛИНЕЦЬ
Володимир Архипович

-

19

ПП  "Агрофірма" Рось"  с. Слободище

ПОПИК
Іван Володимирович

3-44-33

20

СТОВ "Україна" с. Тягун

СЕНЧУК
Микола Олексійович

2-55-16

21

СТОВ "Надія" с. Чортория

ГЕЛЕТА
Василь Іванович

3-81-89

22

ТОВ „Агрофірма Гарант-Інвест”
с. Якубівка
ОПАЛЮК
Микола Миколайович

2-12-84

23

Іллінецька державна сортодослідна станція

Перетяжко
Віктор Григорович

2-17-66

24

ДП Дашівське дослідне лісомисливське господарство

КАВУНЕНКО
Валентин Васильович

2-57-12

25

СВАТ по племенній справі у тваринництві

СИРОВАТКО
Ігор Анатолійович

2-13-57

26

ТОВ "Мисливський край"

РИЖЕНКОВ
Олександр Володимирович

-

27

ВАТ Дашівський ремонтно- механічний завод

АНДРІЯШ
Віктор Олександрович

3-21-30

3-23-30

28

ВОБФ "Юність"

КАШИРЕЦЬ
Олександр Сидорович

2-30-39

29

ФГ „Копіївський лан” с.Копіївка

ВРЕЩ
Віталій В’ячеславович

3-46-24

30

ФГ „Нива-С” с.Кантелина,
„Агро-1” «Агро-2» с.Василівка
САНДУЛ
Віктор Іванович

-

31

ФГ „Божнюкове” с.Неменка

БОЖНЮК
Любов Степанівна

2-15-73

32

ФГ „Україна” (Стара Прилука) с.Павлівка

ПОВХ
Леонід Іванович

-

33

СФГ "Перемога" смт.Дашів

ГОЛОВЧЕНКО
Станіслав Андрійович
3-25-95
3-20-20

34

ФГ Світоч” смт.Дашів

ПОЛЕЖАЄВА
Таїсія Юріївна
3-24-81
3-23-33

35

СФГ "Урожай" с.Райки

ПІСКОВСЬКИЙ
Володимир Дмитрович

-

36

СФГ "Скіф" с.Райки

ДРАМАРЕЦЬКИЙ
Микола Миколайович

-

37

ФГ "Нова Україна" с. Жорнище

АНДРІЄВСЬКА
Галина Тимофіївна

2-71-10

38

ФГ "Родина" с.Росоховата

ЯКИМЕНКО
Юрій Вікторович

-

39

СФГ "Деметра" с.Жадани

НАКОНЕЧНИЙ
Олег Анатолійович

3-23-51

40

ФГ "Джупинівське" м.Іллінці

ЧЕРНЮК
Володимир Валентинович

2-79-34

41

ФГ "Язер" с.Жадани

КОЛІСНИК
Володимир Миколайович

-

42

ФГ "Гарант-Пан" с.Городок

ПІР’ЯН
Ганна Никифорівна

3-89-24