Освіта

Заклади освіти Іллінецького району

з/п

Назва

Директор

Службовий телефон
(код 04345)

E-mail

1

Бабинська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Мельник
Тетяна Вікторівна

2-64-73

babyn.shkola@ukr.net

2

Білківська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Долгова
Ольга Андріївна

3-45-35

bilki.shkola@ukr.net

3

Городоцька ЗОШ І – ІІІ ступенів

Драч
Катерина Іванівна

3-89-30

drach.00@bk.ru

4

Дашівська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Кульков
Олександр Петрович

3-25-75

dashevshkola@mail.ru

5

Жорнищенська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Старовірець
Михайло Іванович
 

2-71-93

zhornschkola@ukr.net

6

Жаданівська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Шмигора
Світлана Валеріївна
 

2-96-69

zhadany.school@ukr.net

7

Іллінецька ЗОШ І – ІІІ ступенів №1

Крот
Світлана Василівна

2-16-76

illinci_shool1@ukr.net

8

Іллінецький НВК „ЗОШ І – ІІІ ступенів - гімназія №2”

Гобеляк
Раїса Олександрівна

2-16-74

school_gymnasium2@ukr.net

 

9

Іллінецька ЗОШ І – ІІІ ступенів №3

Козяр
Ярослава Іванівна

2-33-74

shkola3-iinc@ukr.net

10

Кальницька ЗОШ І – ІІІ ступенів

Бибик
Людмила Вікторівна

2-58-36

bibik.56@ukr.net

antonina.vovnenko@ukr.net

11

Кантелинська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Кащенко
Галина Володимирівна

2-73-45

12

Красненьківська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Брижак
Галина Григорівна

2-67-23

krasnenyke@gmail.com

13

Китайгородська  ЗОШ І – ІІІ ступенів

Полішученко
Олександр Петрович

3-83-32

shkolakutaygorod@mail.ru

14

Леухівська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Тодоровський
Олег Петрович

3-84-19

leukhyscool@ukr.net

15

Слободищенська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Бойко
Олександр Іванович

3-44-37

shkola.slobodishe@mail.ru

16

Іллінецька ЗОШ І – ІІІ ступенів

Бабійчук
Олександр Володимирович

2-66-30

illinezke@ukr.net

17

Хрінівська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Голобородько
Микола Іванович

2-97-41

hrinivka_school@ukr.net

18

Якубівська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Марчук
Олександр Дмитрович

2-76-42

yakubivka.shkola@ukr.net

19

Василівська ЗОШ І – ІІ ступенів

Рогозін
Вадим Васильович

2-63-50

vasilivka_078@ukr.net

20

Дашівська ЗОШ І – ІІ ступенів

Мазур
Олександр Федорович

3-21-74

dashiv8@ukr.net

21

Криштопівська ЗОШ І – ІІ ступенів

Мазур
Микола Трохимович

3-47-12

krishtopivka77@ukr.net

22

Копіївська ЗОШ І – ІІ ступенів

Гончарук
Галина Іванівна

3-46-40

kopschool@ukr.net

 

23

Купчинецька ЗОШ І – ІІ ступенів

Змієвець
Юрій Вікторович

3-87-10

yurij.zmievecz@mail.ru

24

Лисогірська ЗОШ І – ІІ ступенів

Велика
Любов Леонідівна

2-93-53

lisa.gora@ukr.net

 

25

Павлівська ЗОШ І – ІІ ступенів

Орловський
Олександр Леонідович

2-61-30

pavlivka.shkola@ukr.net

26

Паріївська ЗОШ І – ІІ ступенів

Силенно
Алла Григорівна

2-94-34

pariivkasch@ukr.net

27

Росоховатська ЗОШ І – ІІ ступенів

Цвіркун
Катерина Петрівна

3-41-30

rosohovataschool@ukr.net

28

Тягунська ЗОШ І – ІІ ступенів

Войцеховський
Микола Петрович

2-55-32

plahotnyuk2013@mail.ru

29

Кам”яногірська ЗОШ І ступеня

Поляновська
Таїсія Миколаївна

3-85-63

kam.shkola@ukr.net

30

Іллінецький ДНЗ №1

Матящук
Галина Анатоліївна

2-31-74

galuna0562@ukr.net

31

Іллінецький ДНЗ №2

Драпалюк
Тетяна Станіславівна

2-35-47

prolisokdnz2@yandex.ua

32

Іллінецький ДНЗ №4

Костяна
Олена Іванівна

2-15-70

dnz4maliatko2016@yandex.ru

33

Іллінецький ДНЗ №5

Пастух
Тетяна Андріївна

2-25-44

kolosok.dnz@bk.ru

34

Іллінецький ДНЗ №6

Торохтій
Світлана Анатоліївна

2-26-78

strymochok6@gmail.com

35

Борисівський ДНЗ

Урбанська
Жанна Володимирівна

2-32-74

veselka_2015@mail.ru

36

Дашівський ДНЗ №1

Чорномаз
Оксана Миколаївна

3-22-06

tchornomaz.oksana@yandex.ru

37

Дашівський ДНЗ №2

Вовк
Галина Василівна

3-23-06

dnz_lastivka@ukr.net

38

Кальницький ДНЗ

Гашинська
Оксана Миколаївна

2-57-35

kalnuk.romahka1@gmail.com

39

Жорнищенський ДНЗ

Вапельник
Ліда Григорівна

2-71-66

dnzfialka@mail.ru

40

Бабинський ДНЗ

Вільцанюк
Валентина Володимирівна

2-64-70

Babun_Dnz_Dybok@mail.ru

41

Жаданівський ДНЗ

Качур
Ольга Петрівна

2-32-74

zhadany.dnz@ukr.net

42

Леухівський ДНЗ

Крижанська
Світлана Якимівна

2-32-74

dutsadleyhu@ukr.net

43

Слободищенський ДНЗ

Омилянчик
Олена Федорівна

3-44-36

dnz.slobodyshe@gmail.com

44

Городоцький ДНЗ

Андрійчук
Галина Михайлівна

3-81-15

gorodok_sadok@ukr.net

45

Кам"яногірський ДНЗ

Гречанюк
Наталя Іванівна

3-85-63

sadochokkazka@gmail.com

46

Кантелинський ДНЗ

Ляненко
Валентина Павлівна

2-32-74

kantelinadnzsonechko@mail.ua

47

Копіївський ДНЗ

Войнаровська
Алла Володимирівна

3-46-40

dnz8@ukr.net

48

Білківський ДНЗ

Мураховська
Наталя Олександрівна

3-45-10

belki.sadik.ua@ukr.net

49

Привільнянський ДНЗ

Кашкань
Людмила Миколаївна

2-32-74

Pruvilne.sadik.ua@ukr.net

50

Іллінецький ДНЗ

Піндюріна
Галина Іванівна

2-66-98

t42006t42006@ukr.net

51

Росоховатський ДНЗ

Левчишина
Валентина Іванівна

3-41-35

sunrosohovata2015@gmail.com

52

Якубівський ДНЗ

Багрій
Олена Михайлівна

2-32-74

yakubivka.dnz@ukr.net

53

Пархомівський ДНЗ

Габузь
Людмила Іванівна

2-97-11

liudmyla_habuz@meta.ua

54

Купчинецький ДНЗ

Бурлака
Наталя Василівна

2-32-74

kupchintci.popelushka.dnz@gmail.com

55

Тягунський ДНЗ

Іващук
Тамара Анатоліївна

2-32-74

toma097803331@ukr.net

56

Чорторийський ДНЗ

Гончарук
Ірина Петрівна

3-89-22

dnztortoriya@gmail.com

57

Шабельнянський ДНЗ

Халепа
Катерина Іванівна

3-57-14

katerina_khalepa@mail.ua

58

Паріївський ДНЗ

Случич
Олена Анатоліївна

2-32-74

barvinokdz@ukr.net

59

Красненьківський ДНЗ

Баліцька
Поліна Григорівна

2-32-74

balickapolina.dutcad@gmail.com

60

Володимирівський ДНЗ

Салюк
Мирослава Іванівна

2-32-74

sonehkodnz@ukr.net

61

Криштопівський ДНЗ

Слободяник
Галина Іванівна

2-32-74

dnzkrichtopivka@gmail.com

62

Станція юних техніків

Горбатюк
Олександр Михайлович

3-22-75

 

63

Іллінецький ЦДЮТ

Школьний
Ігор Сергійович

2-19-74

illintsy_cdtu@ukr.net

 

64

МНВК

Крижанівський
Сергій Іванович

2-25-40

osvita22540mnvk@ukr.net