12.08.2020
РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 12 серпня 2020 року №14 Про скликання сорок сьомої сесії районної ради сьомого скликання

Керуючись п. 1 ч.6 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати сорок сьому  сесію районної ради 7 скликання 20 серпня 2020 року о 10 годині в приміщенні адмінбудинку районної ради, про що повідомити в засобах масової інформації.

1.Про внесення змін до рішення 40 сесії районної ради 7 скликання від       18.12.2019 року № 699 «Про районний бюджет на 2020 рік».

2.Про стан виконання заходів Районної комплексної Програми «Перспективний розвиток вторинного рівня надання медичної допомоги жителям Іллінецького району на 2018-2020 роки»

3.Різне.

На пленарне засідання запрошуються голова райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські, селищний, міський голови, керівники установ, організацій, підприємств усіх форм власності (згідно зі списком), голова районного суду, начальник Іллінецького відділення поліції Гайсинського ВП ГУНП України у Вінницькій області, оперуповноважений Немирівського міжрайвідділу УСБУ у Вінницькій області, керівник Немирівської місцевої прокуратури, представники засобів масової інформації.

Заступник голови районної ради               В.Нечипоренко