06.11.2018
РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 05 листопада 2018 року №68 Про скликання тридцять другої сесії районної ради сьомого скликання

Керуючись п. 1 ч.6 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати тридцять другу сесію районної ради 7 скликання 21 листопада 2018 року о 10 годині в приміщенні адмінбудинку районної ради, про що повідомити в засобах масової інформації.

1. Звіт голови районної ради про свою діяльність.

2. Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання від

22.12.2017 року №455 «Про районний бюджет на 2018 рік.»

3. Різне.

На пленарне засідання запрошуються голова райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські, селищний, міський голови, керівники установ, організацій, підприємств усіх форм власності (згідно зі списком), голова районного суду, начальник Іллінецького відділення поліції Гайсинського ВП ГУНП України у Вінницькій області, оперуповноважений Немирівського міжрайвідділу УСБУ у Вінницькій області, керівник Немирівської місцевої прокуратури, представники засобів масової інформації.

Заступник голови районної ради               В.Нечипоренко