17.09.2020
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я Від 17 вересня 2020 року № 16 Про скликання сорок восьмої сесії районної ради сьомого скликання

Керуючись п. 1 ч.6 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати сорок сьому  сесію районної ради 7 скликання 24 вересня 2020 року о 10 годині в приміщенні адмінбудинку районної ради, про що повідомити в засобах масової інформації.

1.Про внесення змін до рішення 40 сесії районної ради 7 скликання від       18.12.2019 року № 699 «Про районний бюджет на 2020 рік».

2. Про хід виконання Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції. членів їх сімей. а також інших верств населення Іллінецького району , які потребують соціального захисту. на 2018-2020 роки.

3.Різне.

На пленарне засідання запрошуються голова райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські, селищний, міський голови, керівники установ, організацій, підприємств усіх форм власності (згідно зі списком), голова районного суду, начальник Іллінецького відділення поліції Гайсинського ВП ГУНП України у Вінницькій області, оперуповноважений Немирівського міжрайвідділу УСБУ у Вінницькій області, керівник Немирівської місцевої прокуратури, представники засобів масової інформації.

Заступник голови районної ради                                           В.Нечипоренко