ОГОЛОШЕННЯ

Іллінецька районна рада (м. Іллінці, вул.Соборна, 18, тел.: 2-31-05, 2-31-90) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу з питань організаційної роботи виконавчого апарату районної ради.

До участі в конкурсі на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу з питань організаційної роботи виконавчого апарату районної ради допускаються особи, які є громадянами України, мають вищу освіту відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років. Мають вільно володіти державною мовою, працювати з персональним комп’ютером на рівні користувача та мати досвід роботи з відповідними програмними засобами.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії районної ради впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення такі документи:

-        заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

-        заповнену особову картку встановленого зразка з відповідними додатками;

-        дві фотокартки розміром 4х6 см;

-        копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-        копію документа, який посвідчує особу;

-        копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Крім того, особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

За додатковою інформацією щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці звертатися за телефонами: 2-31-05, 2-31-90.