День пам'яті та примирення та День Перемоги

Дорогі ветерани Другої світової війни!

Шановні жителі Іллінеччини!

8 та 9 травня Україна відзначає День пам’яті й примирення та День Перемоги над нацизмом у Європі.  Тож прийміть щирі та сердечні вітання районної державної адміністрації та районної ради з нагоди цих свят, що їх відзначаємо зі сльозами на очах.

73 роки тому спільними зусиллями багатьох народів було знищено коричневу чуму німецького фашизму. Мільйони життів своїх синів і дочок принесла на вівтар Перемоги Україна. Ми зі щемом у серці згадуємо тих, хто боровся на фронтах війни, хто кував  Перемогу в тилу ворога, хто прагнув звільнити свою рідну землю і всю Європу від лютого ворога. Нині ми вклоняємося перед світлою пам’яттю тих, хто загинув на полях бою,  і перед тими, хто не дожив до сьогодення. Ми також славимо тих ветеранів, які сьогодні поряд з нами.

Отож зичимо ветеранам війни, партизанам і підпільникам, солдатським вдовам, дітям війни і всім жителям Іллінеччини мирного, щасливого та довгого життя, міцного здоров’я, благополуччя і всіляких гараздів.

Хай  в мирі, злагоді і добрі процвітає наша рідна Українська держава!

Голова районної державної                      Заступник голови районної ради

адміністрації

А.Лисак                                          В.Нечипоренко