04.08.2017
Шановні працівники Національної поліції та ветерани правоохоронних органів!
Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем Національної поліції України.
Сьогодні ви з честю виконуєте свій службовий обов’язок, охороняючи життя та спокій наших громадян, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві, без чого неможливий подальший розвиток нашої держави.
У цей день вітаємо всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Адже честь і гідність, бажання працювати і змінювати країну на краще – це ті основні якості, які повинен мати працівник нової поліції.
Приємно відзначити, що у повсякденній роботі ви демонструєте високий професіоналізм, мужність, відданість справі, Присязі та службовому обов’язку, при цьому залишаєтеся неупередженими та об’єктивними.
Від душі бажаємо вам успіхів у професійній діяльності, зокрема у подальшій боротьбі зі злочинністю задля забезпечення стабільності та дотримання правопорядку, нових досягнень і звершень в ім’я миру і процвітання нашої України. Щиро зичимо вам і вашим рідним міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, мирного неба, благополуччя та злагоди.

Голова районної державної адміністрації                    А.Лисак
Голова районної ради                                                      С.Загороднюк