03.08.2017
Про службу в патрульній поліції
Які завдання виконують патрульні під час служби?

Зазвичай патрульні екіпажі складаються з двох напарників, що патрулюють місто на службовому автомобілі. Це — основний вид діяльності патрульних поліцейських.

Під час патрулювання команда екіпажу патрульної поліції:

Працює на своєму квадраті – ввіреній ділянці міста.

Постійно пересувається вулицями на своїй ділянці – завдяки цьому громадяни завжди бачать, що Патрульна поліція поруч і готова прийти на допомогу.

Реагує на порушення ПДР, що трапляються в межах квадрату та оформлює ДТП

Виїжджає першою на будь-які виклики 102 — від сімейної сварки до бійки або грабежу.

Запобігає, виявляє та реагує на будь-які правопорушення у межах своїх повноважень. Якщо трапляється серйозне кримінальне правопорушення, що виходить за межі повноважень патрульної поліції, завдання команди екіпажу – надати невідкладну допомогу постраждалим, затримати правопорушників та охороняти місце події до прибуття слідчих.

Спілкується з громадянами: пояснює важливість дотримання ПДР, робить зауваження у разі незначних порушень, у разі необхідності – попереджає про небезпеку, звертає увагу водіїв на аварійні ділянки дороги, тощо.

Усі співробітники починають кар’єру з патрулювання міста у складі екіпажа Патрульної поліції.

Проте, патрульні поліцейські можуть залучатися до інших напрямків діяльності:

—   Патрулювання міста пішки та на велосипеді

—   Патрулювання трас національного та міжнародного значення

—   Тактичні групи патрульної поліції

—   Охорона громадської безпеки на масових заходах

—   Програма «Шкільний офіцер поліції»

—   Кінний патруль