01.06.2017
О Г О Л О Ш Е Н Н Я
Відповідно до рішення № 333   15 сесії районної ради 7 скликання від 25 травня 2017 року «Про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району».
Іллінецька районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря Іллінецької центральної районної лікарні.
Основні вимоги до кандидатів – повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина», післядипломна спеціалізація за фахом «Організація управління охороною здоров’я», вища кваліфікаційна категорія за лікарською спеціальністю та за фахом «Організація управління охороною здоров’я», стаж роботи за лікарською спеціальністю та за фахом «Організація управління охороною здоров’я» - відповідно не менше 7 та 5 років.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до голови конкурсної комісії в запечатаному конверті такі документи:
- заяву про участь у конкурсі;
- особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою та автобіографією;
- копії документів про освіту;
- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року №1465;
-  довідку про наявність або відсутність судимостей;
- витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;
-  копії паспорта та ідентифікаційного коду;
-  письмову згоду на обробку персональних даних;
-  копію трудової книжки;
- пропозиції кандидата щодо подальшої господарської та фінансово-економічної діяльності «Іллінецької центральної районної лікарні», викладені у довільній формі (бізнес-план, програма діяльності тощо).

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею інформації.
Строк прийняття документів – протягом 20 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.
Прийом документів за адресою: 22700 м. Іллінці, вул. Соборна, 18.

Довідки за тел. 2-12-80