01.06.2017
Дорогі діти та батьки!
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.
Від усього серця вітаємо вас з цим теплим та прекрасним святом. Діти – це найдорожчий скарб, радість і майбутнє. Дуже хочеться, щоб наші діти та діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими, адже немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх наших дітей. Віримо, що дорослі зроблять усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, бо саме для цього всі ми живемо та працюємо.
Зичимо вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров'я, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!
Висловлюємо глибоку вдячність батькам, які виховують у своїх чадах високі моральні та духовні цінності, патріотизм та порядність.
Сьогодні ми є надійним тилом і порадниками нашим дітям, а вже завтра чекатимемо на взаємну підтримку та порозуміння.