28.12.2017
Шановні жителі Іллінецького району!
Прийміть щирі вітання та найкращі побажання районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Нового 2018 року та Різдва Христового!
Це особливі свята  для кожної людини, родини, оскільки вони пов’язані з новими надіями та сподіваннями. Ми будуємо плани, визначаємо цілі на наступний рік і щиро віримо в те, що обов’язково їх досягнемо.
Рік, що минає, був насичений подіями та  напруженою працею, глибоким змістом і великими досягненнями. Всі ми – кожен з нас – гідно прожили кожну мить цього року, щодня здобуваючи свої маленькі перемоги: ми працювали та вчилися,  долали негаразди та допомагали іншим.
Нехай кожен день наступного року розкриє перед вами ще більші горизонти і додасть оптимізму, а Різдво Христове — духовної наснаги і впевненості у кожному кроці на вашій життєвій дорозі. Впевнені, що в новому році ми матимемо ще більше приводів аби спільно радіти і пишатися новими здобутками. Наша прекрасна земля з її талановитими і працьовитими людьми справді на це заслуговує.
Бажаємо вам, дорогі іллінчани, міцного здоров’я та довголіття, завзяття та рішучості, поваги та натхнення, професійних та особистих перемог, а також простого людського щастя. Хай у ваших оселях завжди панує любов і  злагода, добробут і  благополуччя!
З  Новим  роком  та Різдвом Христовим!