26.12.2017
Районний бюджет на 2018 рік прийнято
22 грудня відбулося пленарне засідання 23 сесії районної ради 7 скликання. До порядку денного засідання було внесено 19 питань, кожне з яких є доволі важливим для громад району. Та, мабуть, чи не найважливішим з-поміж усіх є питання «Про районний бюджет на 2018 рік». Зазначимо, що депутати одноголосно прийняли цей фінансовий документ. І в цьому, напевне, важливу роль зіграв той фактор, що проект цього документа глибоко був вивчений депутатами під час його презентації начальником фінансового управління Тарасовою В.П. на засіданні бюджетної комісії та на спільному засіданні інших постійних комісій. Депутати також внесли пропозиції до проекту рішення. Загалом робота над цим питанням була конструктивною і продуктивною, як, до речі, й над усіма іншими питаннями.

А на самому початку сесії депутати прийняли рішення щодо внесення змін до рішення 11 сесії районної ради 7 скликання від 23.12.2016 року № 227 «Про районний бюджет». Зауважимо, що це рішення дасть змогу успішно завершити 2017 бюджетний рік. Так, 2017 рік був одним із нелегких в плані фінансовому, але керівництву району вдалося завершити його з позитивними результатами. Інформувала з цього питання начальник фінансового управління райдержадміністрації В.Тарасова.

Детально і всебічно на сесії було представлено проект Програми економічного і соціального розвитку Іллінецького району на 2018 рік. Начальник відділу економічного розвитку райдежадміністрації І.Купрій перед тим, як представити проект цієї важливої програми, зупинилася на тому, як було виконано аналогічну програму за 2017 рік. Чимало вагомих здобутків має Іллінеччина в 2017 році. Багато з них отримали об’єднані територіальні громади – Іллінецька та Дашівська, але багато важливих соціальних проектів удалося реалізувати й тим громадам, які ще не об’єдналися – Іллінецькій сільській, Бабинській, Паріївській, Городоцькій, Слободищенській, Леухівській та іншим.
Депутати одноголосно прийняли рішення «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Іллінецького району за 2017 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Іллінецького району на 2018 рік». Віриться, що плани, представлені в цій програмі, будуть успішно реалізовані в році прийдешньому.
Окрім цього, депутати затвердили ще три програми: Районну комплексну цільову програму підтримки учасників АТО, членів їх сімей, а також інших верстав населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2018-2020 роки; Програму інформатизації Іллінецького району на 2018-2020 роки; Програму організації відзначення в районі державних свят, ювілейних і пам’ятних дат, прийомів офіційних делагацій, нагородження почесними грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради кращих трудових колективів, окремих працівників різних галузей у 2018 році.

На сесії було внесено зміни до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Іллінецького району на 2016-2020 роки.
Ряд питань сесії стосувалися районної комунальної власності. Вони отримали також підтримку депутатів. Депутати затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки ряду земельних ділянок, що надаються в оренду. Народні обранці схвалили план роботи районної ради на 2018 рік.
У роботі сесії взяли участь 24 депутати. Упродовж двох годин вони плідно працювали і прийняли важливі рішення. За це голова районної державної адміністрації Лисак А.Р., який брав участь у роботі сесії, висловив їм щиру вдячнісь, наголосивши, що наш районний парламент здатен успішно працювати в ім’я  та на благо Іллінеччини.
Підбиваючи підсумки сесії, заступник голови районної ради В.Нечипоренко нагадав присутнім про те, чим жила районна рада у році, що минає: проведено 12 пленарних сесійних засідань, проведено 45 засідань постійних комісій, ведеться системна робота щодо ефективного управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста нашого району. Зрозуміло, що все перелічити важко. За це Віктор Іванович подякував депутатам, керівництву райдержадміністрації, її структурним підрозділам, очільникам територіальних громад району, наголосивши при цьому, що в єдності – наша сила. На завершення В.І.Нечипоренко привітав присутніх з Новоліттям та Різдвом Христовим, які незабаром прийдуть до нас.