Засідання постійних комісій
14 листопада відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань законності, захисту прав громадян, депутатської діяльності і етики, регламенту та європейської інтеграції.
До порядку денного засідання було внесено 3 питання:
1. Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Іллінецького району.
2. Про обрання голови районної ради.
3. Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради.
Депутати обговорили всі питання. Кожен народний обранець висловив власну позицію з усіх питань. Одноголосно члени комісії рекомендували внести на розгляд сесії всі три питання.
У роботі засідання взяли участь депутати: Дядя А.Ф., Правороцький Ф.С., Козлик О.В., а провела засідання  голова цієї комісії Тарасова В.П.  Окрім них, у засіданні взяв  участь і  виступив  заступник  голови  районної  ради Нечипоренко В.І.
Цього ж дня проведено і засідання постійної комісії з питань агропромислової політики, регулювання земельних відносин та охорони природних ресурсів. Два питання, пов’язані із затвердженням  технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, розглянули депутати:
1. Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення  яка надається в оренду гр.Четвертусі Тетяні Петрівні, для ведення городництва, на території Дашівської селищної ради  Іллінецького району Вінницької області.
2. Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки, що надається у власність, шляхом викупу ТОВ «Північ скло», для розміщення та експлуатації основних підсобних та допоміжних будівель та споруд, підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за межами населеного пункту, розташованої на території Дашівської об’єднаної територіальної громади  Іллінецького району Вінницької області.

Комісія була одностайною у прийнятті рекомендацій: обидва питання рекомендовано до розгляду на пленарному засіданні сесії.
У засіданні брали участь такі депутати: Л.С. Янюк, О.М. Хлищиборщ, С.М. Митко, М.М.Кобець та голова комісії В.В. Врещ. У роботі комісії також взяв  участь і заступник голови районної ради В.І. Нечипоренко.