Тривають засідання постійних депутатських комісій
Учора, 10 жовтня, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань законності, захисту прав громадян, депутатської діяльності і етики, регламенту та європейської інтеграції. До порядку денного засідання було внесено 3 питання:
1. Про внесення змін до складу президії районної ради.
2. Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради.
3. Про навчальну поїздку до країн Вишеграду голови постійної комісії районної ради з питань  законності, захисту прав громадян, депутатської діяльності і етики, регламенту та європейської  інтеграції Тарасової В.П.
Члени комісії прийняли рекомендації щодо внесення проектів з перших двох питань на розгляд пленарного засідання сесії.
З третього питання детальну інформацію членам комісії надала голова цієї комісії В.Тарасова. Вона розповіла про власну участь в навчальних тренінгах, в яких брала участь під час поїздки до країн Вишеградської четвірки. Член комісії Дядя А.Ф. висловив щиру вдячність Валентині Петрівні за доповідь та за те, що дбає про співпрацю між теритріальними громадами району та зарубіжних країн, зокрема Польщі та Молдови.
У роботі комісії взяли участь: А.Дядя, О.Козлик, Ф.Правороцький.
Сьогодні, 11 жовтня, пройшло засідання постійної комісії районної ради з питань фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку району та підприємництва. До порядку денного було внесено такі питання:
1. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Іллінецького району на 2016-2020 роки.
2. Про розгляд проекту рішення про внесення змін до рішення 11 сесії районної ради 7 скликання від 23.12.2016 року № 227 «Про районний бюджет на 2017 рік».
3. Про розгляд депутатського звернення до Голови Верховної Ради Парубія А.В., в. о. міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун, народного депутата України Демчака Р.Є. щодо недопущення зменшення медичної субвенції на 2018 рік.
4. Про відповідь Дашівської селищної ради щодо виконання рішень районної ради.
5. Про розгляд звернення голови правління Вінницької ТПО УТОС Зелінського В.В. від 25.09.2017 року № 32 щодо надання фінансової підтримки інвалідам по зору.
6. Про розгляд звернення Росоховатського сільського голови Бруха С.І. від 09.10.2017 року № 385 щодо виділення додаткових коштів на фінансування ДНЗ «Сонечко».
7. Про розгляд постанови Рівненського апеляційного суду від 05.10.2017 року № 902/545/17.
8. Про розгляд розпорядження голови райдержадміністрації Лисака А.Р. від 05.10.2017 року №209 «Про складання проекту районного бюджету на 2018 рік»:
а) Про перелік бюджетних установ, розташованих на території об’єднаних територіальних громад, які будуть передані із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району у власність об’єднаних територіальних громад у 2017 році.
б) Про надання угод, укладених між районною радою, сільськими, селищною, міською радами, щодо утримання об’єктів спільної власності територіальних громад.
9. Про розгляд звернення директора ПП «Будсервіс – Явір» Ящука В.О. щодо оплати виконаних будівельних робіт по Іллінецькому відділу освіти, молоді та спорту.
Комісія  у складі П.Мороза, І.Школьного, Л.Змієвця, І.Попика, В.Колесника, прийняла рекомендації з усіх питань. У роботі засідання взяли участь: голова районної державної адміністрації А.Лисак, заступник голови районної ради В.Нечипоренко та начальник фінансового управління райдержадміністрації В.Тарасова.