Іллінецька ЗОШ І – ІІІ ступенів №3

Науково-методична тема навчального закладу: «Творче спрямування інноваційної діяльності педагогічного колективу на розвиток здібностей та обдарувань школярів з метою їх життєвого самовизначення і самореалізації»

Мета навчального закладу:
«Ми цінуємо успіх дитини у будь-якій сфері: математиці, літературі, мистецтві, спорті.. сьогодні школа ставить за мету навчити дітей відповідальності  за себе і за світ навколо, приймати самостійні рішення, жити за законами Добра і Совісті. Суть спільної діяльності педагогів, батьків та учнів – завтра нашої України, а знання, уміння, навички мають бути лише засобами, за допомогою яких можна досягти вищезазначеної мети».
 
Кредо колективу: «Ми не намагаємося стати кращими за інших, ми прагнемо стати завтра кращими за нас сьогоднішніх»
У школі навчається 185 учнів.
Працює 22 педагоги.
З них: звання “Старший учитель” – 8, “Спеціаліст вищої категорії” – 13, “Спеціаліст першої категорії” – 4, “Спеціаліст другої категорії” – 6, “Спеціаліст” – 1.
Досягнення школи:
У 2014 році педагогічний колектив школи занесено на районну Дошку пошани «Гордість і слава Іллінеччини».
6 років поспіль школа має призерів і переможців обласних предметних з олімпіад з української мови та літератури, російської мови і світової літератури, призерів Всеукраїнських та обласних конкурсів “Юний дослідник”, “Таланти багатодітної родини”, «Проліски надії».
У 2014-2015 навчальному році учні школи посіли 37 призових місць у районних предметних олімпіадах та конкурсах.
За підсумками 2013-2014 навчального року 29 учнів стали відмінниками навчання, що становить 17% від загальної кількості учнів.
 
Пріоритетні напрямки роботи школи:
1. Використання сучасних інтерактивних форм і методів роботи в управлінській діяльності та навчально-виховному процесі школи;
2 Впровадження здоров’язберігаючих технологій в навчально-виховний процес.
3. Робота з обдарованими та здібними учнями.
4 Створення мережі методичної роботи в школі
5. Організація виховної роботи
6. Матеріально-технічне забезпечення школи (починаючи з 2008 року, адміністрація та педагогічний колектив школи щорічно залучають більше 30 тисяч позабюджетних коштів для покращення матеріально-технічної бази навчального закладу).
 
Директором школи є Козяр Ярослава Іванівна, народилася 15 листопада 1968 року в с.Чортория Іллінецького району.
У 1985 році закінчила Леухівську середню школу із золотою медаллю. У 1985-1990 рр. навчалася у Вінницькому педагогічному інституті ім. М.Островського за спеціальністю «учитель російської мови і літератури».
З вересня 1990 року працювала учителем російської мови та літератури Павлівської ЗОШ І-ІІ ст., з 1991 року – заступником директора з виховної роботи та педагогом-організатором Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ст.№3.
З 2004 по 2007рр. працювала начальником відділу у справах сім’ї та молоді Іллінецької РДА.
З 2007 року працює директором Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ст. №3.
 

 Інформація надана директором ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Козяр Ярославою Іванівною.